شرکت مخابرات استان سمنان
دوشنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٧ -
صفحه اصلی


  چاپ        ارسال به دوست

کسب افتخار روابط‌عمومی مخابرات منطقه سمنان

در چهارمین جشنواره روابط‌عمومی‌های برتر شرکت مخابرات ایران

در چهارمین جشنواره روابط‌عمومی‌های برتر شرکت مخابرات ایران، روابط‌عمومی مخابرات منطقه سمنان موفق به کسب مقام برتر در بخش ارتباطات درون سازمانی شد.

به گزارش روابط‌عمومی مخابرات منطقه سمنان، چهارمین جشنواره روابط‌عمومی‌ها با حضور دکتر سرائیان، مدیرعامل، مهندس وصلی، عضو هیأت‌مدیره، دکتر زارعیان، معاون امور مشتریان، مهندس بیدخام، مدیر دفتر روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت مخابرات ایران و دیگر مدیران و کارشناسان روابط‌عمومی‌های مخابرات مناطق کشور، روز 16 آذر برگزار گردید.این جشنواره در 4 بخش با عناوین ارتباطات درون سازمانی، برون سازمانی، خلاقیت و نوآوری و کارشناس برتر و براساس مدل RACE برگزار گردید که روابط‌عمومی‌های مخابرات مناطق کشور آثار خود را در 4 بخش یاد شده ارسال و این آثار توسط داوران برجسته‌ای از اساتید دانشگاه و پیشکسوتان حوزه روابط‌عمومی مورد ارزیابی قرار گرفت که روابط‌عمومی مخابرات منطقه سمنان موفق به کسب مقام برتر در بخش "ارتباطات درون سازمانی" و دریافت لوح تقدیر و تندیس این جشنواره شد.


در این لوح تقدیر که از سوی دکتر سرائیان و مهندس بیدخام به روابط‌عمومی مخابرات منطقه سمنان اهداء گردید، آمده است:

"جناب آقای قاسم محمودیان

مسئول محترم روابط‌عمومی منطقه سمنان

هنر مردمداری و مهندسی اجتماعی در هر سازمان مبنای محبوبت و مقبولیت سازمان در نزد مخاطبان و مشتریان است. بدون تردید جنابعالی و همکارانتان در حوزه روابط‌عمومی با عشق، تلاش و تعهد در این مسیر گام‌های ارزنده‌ای برداشته‌اید که قابل تقدیر و ستایش است.

از این رو کسب رتبه برتر بر اساس رأی هیأت داوران در بخش درون سازمانی را تبریک می‌گوییم و آرزو داریم همواره در این مسیر مقدس و متعالی پیروز و سربلند باشید."


تقدیر از تلاش‌ها و زحمات دکتر زارعیان  که 25 سال مدیر کلی روابط‌عمومی شرکت مخابرات ایران را برعهده داشت و هم اکنون معاونت  امور مشتریان مدیرعامل را بر عهده گرفته است، تجلیل از پیشکسوتان روابط‌عمومی‌های استانی که به افتخار بازنشستگی نایل آمده‌اند، ارایه کنفرانس علمی توسط اساتید دانشگاه و نشست پرسش و پاسخ پیرامون برنامه‌ها، اهداف و چشم‌انداز فعالیت‌های روابط‌عمومی شرکت مخابرات ایران از دیگر برنامه‌های این همایش یک روزه بود.


٠٩:١٧ - چهارشنبه ١٧ آذر ١٣٩٥    /    شماره : ١٤١٤    /    تعداد نمایش : ١٤٢٧Copyright © 2013    Telecommunication Company Of Semnan  - All rights reserved.