شرکت مخابرات استان سمنان
سه شنبه ٠٤ ارديبهشت ١٣٩٧ -
صفحه اصلی


  چاپ        ارسال به دوست

به مناسبت شب یلدا

مخابرات منطقه سمنان و کمک به کودکان بی‌سرپرست تحت پوشش بهزیستی

به مناسبت میلاد فرخنده پیامبر اکرم(ص)، امام جعفر صادق(ع)، هفته وحدت و شب یلدا، مخابرات منطقه سمنان هدایایی به کودکان بی‌سرپرست و بدسرپرست سمنان اهداء نمود.

به گزارش روابط‌عمومی مخابرات منطقه سمنان، به مناسبت هفته وحدت و در راستای انجام مسئولیت‌های اجتماعی و اجرای سنت حسنه کمک به ایتام و نیازمندان، در آخرین روز فصل پاییز و شب یلدا، هدایایی از طرف مخابرات منطقه سمنان به کودکان بی‌سرپرست و بدسرپرست سمنان اهداء گردید.


در راستای انجام این کار خیرخواهانه، نشستی بین مهندس دارائی، سرپرست مخابرات منطقه سمنان و آقای زرگری، سرپرست اداره بهزیستی شهرستان سمنان برگزار شد.

در این دیدار که سیدرضا هاشمی، رئیس اداره حقوقی و شورای فرهنگی و همچنین پرسنل روابط‌عمومی مخابرات منطقه سمنان نیز حضور داشتند، مهندس دارائی ضمن تأکید بر ضرورت توجه به ایتام، نیازمندان و کودکان بی‌سرپرست و بدسرپرست، اظهار داشت: پرسنل و مجموعه مخابرات منطقه سمنان از هیچ خدمتی در راستای ﺣﻤﺎﯾﺖ ﻣﺎﻟﯽ و ﻣﻌﻨﻮي از نیازمندان فروگذار نخواهد کرد.  

در ادامه سرپرست اداره بهزیستی شهرستان سمنان ضمن ابراز خرسندی و تشکر از اقدام خداپسندانه مخابرات منطقه سمنان، اظهارداشت: در مرکز نگهداری کودکان بی سرپرست، 32 کودک بی‌پرست و بدسرپرست نگهداری می‌شوند که تأمین هزینه نگهداری آنها برعهده سازمان بهزیستی می‌باشد.

در پایان این دیدار، هدایای کودکان بی‌سرپرست از سوی مخابرات منطقه سمنان به اداره بهزیستی اهداء گردید.


١٥:٠٣ - سه شنبه ٣٠ آذر ١٣٩٥    /    شماره : ١٤١٦    /    تعداد نمایش : ٩٩٨Copyright © 2013    Telecommunication Company Of Semnan  - All rights reserved.