شرکت مخابرات استان سمنان
يکشنبه ٠٤ فروردين ١٣٩٨ -
صفحه اصلی


  چاپ        ارسال به دوست

مدیر مخابرات منطقه سمنان خبر داد: آغاز واگذاری فیبرنوری منازل (FTTH) در استان

مهندس دارائی، مدیر مخابرات منطقه سمنان از آغاز واگذاری اینترنت بر بستر فیبرنوری برای منازل و بنگاه‌های اقتصادی با نام تجاری "تانوما" در سطح استان سمنان خبر داد.

به گزارش روابط‌عمومی مخابرات منطقه سمنان، مهندس دارائی با بیان اینکه نام تجاری این سرویس "تانوما" (تار نوري مخابرات ايران) می‌باشد، اینترنت باند پهن با سرعت فوق‌العاده و كيفيتي پايدار، IPTV با کیفیت HD و 4K، بانکداری الکترونیک، بازی و خرید آنلاین، تلفن تصویری، سیستم‌های نظارت تصویری، آیفون تصویری هوشمند، مدیریت هوشمند ساختمان، پارکینگ هوشمند، آموزش و پزشکی از راه دور و اینترنت اشیا را از جمله سرویس‌های قابل ارائه به صورت همزمان بر بستر فیبرنوری عنوان کرد.


ایشان خاطرنشان کرد: در راستای دولت الکترونیک و توسعه دسترسی مردم به خدمات اینترنت پرسرعت و انتقال داده‌های بزرگ، شرکت مخابرات ایران توسعه شبکه فیبرنوری تا منازل، دستگاه‌های اجرایی و بنگاه‌های اقتصادی را در دستور کار خود قرار داد و در این راستا تاکنون تعداد 20000 پورت در سطح استان برای دسترسی به فیبرنوری ظرفیت‌سازی شده است و بر اساس برنامه امسال تلاش می‌کنیم این تعداد را به 30000 پورت ارتقاء دهیم.

مدیر مخابرات منطقه سمنان در رابطه با هزینه سرویس تانوما، عنوان کرد: هزینه تبدیل کابل مسی به فیبرنوری تا درب منزل بر عهده مخابرات بوده و تنها هزینه سیم‌کشی فیبر داخل ساختمان بر عهده متقاضی می‌باشد.

ایشان در پایان افزود: متقاضیان سرویس تانوما می‌توانند با شماره تلفن 2020 داخلی 1 تماس حاصل نموده و یا به مراکز فروش اینترنت پرسرعت مخابرات مراجعه نمایند.


٠٩:٤٩ - دوشنبه ٢ مرداد ١٣٩٦    /    شماره : ١٤٩٤    /    تعداد نمایش : ٤٧٣٩Copyright © 2013    Telecommunication Company Of Semnan  - All rights reserved.