شرکت مخابرات استان سمنان
شنبه ٣١ فروردين ١٣٩٨ -
صفحه اصلی


  چاپ        ارسال به دوست

با سرعت زمان بخر؛

آغاز طرح «غزال» اینترنت شرکت مخابرات ایران در استان سمنان

طرح غزال اینترنت شرکت مخابرات ایران با مزایای سرعت بیشتر و زمان استفاده بیشتر بدون افزایش تعرفه در استان سمنان آغاز شد.

به گزارش روابط‌عمومی مخابرات منطقه سمنان، در سرویس‌های طرح غزال، مشتریان علاوه بر افزایش سرعت تا 4 برابر، زمان استفاده از اینترنت خود را نیز افزایش می‌دهند، یعنی به ازای هر 3 ماه تمدید قرارداد اینترنت، برای هر مشتری به میزان یک ماه اینترنت رایگان بدون دریافت هزینه اضافی ارائه می‌شود.


بر اساس این گزارش کلیه دارندگان خدمات تلفن ثابت مخابرات، کلیه مشتریان فعال و غیرفعال ADSL مخابرات و همچنین مشتریان جدید می‌توانند از این طرح استفاده کنند.

گفتنی است در طرح غزال، سرویس‌های مختلف با سرعت 512 کیلوبیت بر ثانیه تا 16 مگابیت بر ثانیه به مشتریان با شرایط ویژه و بدون افزایش تعرفه ارائه می‌شود.

هدف از اجرای این طرح، ارائه خدمت بیشتر به مشتریان وفادار شرکت و همچنین جذب مشتریان جدید است، به‌نحوی‌ که سبد محصولات اینترنت خانگی شرکت مخابرات ایران با ارزشی بیش از سبد محصولات استاندارد در اختیار عموم مصرف‌کنندگان اینترنت قرار می‌گیرد.

این سرویس‌ها شامل افزایش سرعت تا 4 برابر بدون افزایش تعرفه برای قراردادهای یک‌ساله، افزایش سرعت تا دو برابر بدون افزایش تعرفه برای قراردادهای 6 ماهه، افزایش زمان استفاده مشتری به میزان یک ماه به ازای هر سه ماه تمدید قرارداد و بدون دریافت هزینه اضافی است.١٦:١٢ - سه شنبه ١٦ مرداد ١٣٩٧    /    شماره : ١٦١٣    /    تعداد نمایش : ٢٢٠٤Copyright © 2013    Telecommunication Company Of Semnan  - All rights reserved.