شرکت مخابرات استان سمنان
سه شنبه ٠٤ ارديبهشت ١٣٩٧ -
صفحه اصلی


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاري مراسم تجليل از بازنشستگان اخیر مخابرات استان سمنان

به مناسبت روز خانواده و تکریم بازنشستگان و به پاس خدمات چندين ساله كاركنان بازنشسته مدیریت مخابرات استان سمنان، مراسم تقدير و تجليل از این عزیزان در جمعی دوستانه و صمیمی برگزار شد.

در این مراسم مهندس عرب‌هاشمی، مدیر مخابرات استان سمنان، مشاورین مدیر، مدیران و رؤسای مخابرات شهرستان‌ها و بازنشستگان اخیر مخابرات استان حضور داشتند.


مراسم تجلیل با تلاوت آیاتی چند از کلام‌ا... مجید و پخش کلیپ ویژه بازنشستگان آغاز شد.

در ادامه مهندس عرب‌هاشمی ضمن عرض خیرمقدم به همکاران بازنشسته، از خدمات صادقانه، صمیمانه و همراه با عشق و خلوص نیت این همکاران تقدیر و تشکر نمود.


مدیر مخابرات استان ادامه داد: بازنشستگی پایان کار نیست و با مطالعه، شرکت در جمع همکاران سابق و فعالیت در جامعه می‌توان همواره به آینده امیدوار بود.

ایشان ادامه داد: مخابرات استان نیازمند تفکر، همراهی و همفکری عزیزان بازنشسته می‌باشد که اگر تجربه همکاران بازنشسته در کنار توان نیروهای جوان قرار بگیرد، مسیر بهبود را برای سازمان هموار کرده و به پویا و چابک شدن آن کمک خواهد کرد.

مهندس عرب‌هاشمی ضمن بیان اینکه پرداختن به موضوع بازنشستگان و بررسی و یافتن راه‌حل‌های مناسب برای حل مشکلات آنان و تکریم این عزیزان، از دغدغه‌های مخابرات استان می‌باشد، برای کلیه همکاران بازنشسته آرزوی سلامتی، طول عمر با عزت و عاقبت به خیری کرد.

در ادامه تک تک همکاران بازنشسته، مسائل و مشکلات خود را مطرح کرده و مهندس عرب‌هاشمی ضمن پاسخگویی به کلیه سؤالات، قول مساعد داد که مجموعه مخابرات در چارچوب ضوابط، حداکثر تلاش خود را در جهت حل مسائل عنوان شده به کار خواهد بست.

سپس همکاران بازنشسته، ضمن ابراز رضایت و خشنودی از برگزاری این مراسم، از زحمات و دلسوزی‌های مدیر مخابرات استان تقدیر و تشکر نمودند.

اهداء لوح تقدیر و هدیه به همکاران بازنشسته و گرفتن عکسی به یادگار، حسن ختام این مراسم بود.

*****

مراسم تجلیل از بازنشستگان مخابرات به روایت تصویر

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***١٥:٢٧ - چهارشنبه ٧ مهر ١٣٩٥    /    شماره : ١٣٩١    /    تعداد نمایش : ١٤٦٥Copyright © 2013    Telecommunication Company Of Semnan  - All rights reserved.