شرکت مخابرات استان سمنان
سه شنبه ٠٤ ارديبهشت ١٣٩٧ -
صفحه اصلی


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری کلاس آموزشی پیمانکاران مخابراتی و مدیران دفاتر پیشخوان دولت در مخابرات منطقه استان سمنان

با همکاری کمیته مسئولیت‌ اجتماعی و کمیته ترویج مخابرات منطقه استان سمنان، کلاس آموزشی "آشنایی با مسئولیت‌های اجتماعی، ره‌نگاشت پنج ساله تحول شرکت مخابرات ایران، چشم‌انداز و اهداف مخابرات منطقه سمنان" برای پیمانکاران و مدیران دفاتر پیشخوان دولت سراسر استان بصورت ویدئو کنفرانس برگزار گردید.


به گزارش روابط‌عمومی مخابرات منطقه سمنان، این کلاس با هدف آشنایی پیمانکاران، مدیران و کارکنان دفاتر پیشخوان دولت با اهداف و برنامه‌های مخابرات منطقه سمنان، در سالن‌های ویدئوکنفرانس مخابرات شهرستان‌های استان برگزار شد.

در ابتدای این کلاس آموزشی که با حضور جمع کثیری از پیمانکاران مخابراتی و مدیران دفاتر پیشخوان دولت برگزار شد، دکتر شریعت بعنوان مدرس دوره، ضمن بیان مقدماتی درخصوص ره‌نگاشت 5 ساله تحول شرکت مخابرات ایران، پیشرو بودن در ارایه خدمات یکپارچه دیجیتال و سفارشی‌سازی شده براساس خواسته مشتری در کلاس جهانی را از اهداف این برنامه عنوان کرد.

***


ایشان در ادامه با اشاره به چشم‌انداز 1404 و مأموریت مخابرات استان، احترام عمیق به انسان‌ها، تعالی و بهبود مستمر مبتنی بر علم و کسب سود از منفعت‌رسانی به بشریت را ارزش‌های بنیاین مخابرات منطقه سمنان برشمرد.

دکتر شریعت ضمن اشاره به مفهوم مسئولیت‌ اجتماعی و جایگاه مهم آن در دنیای امروز، به نقشی که سازمان‌ها در حوزه‌های اجتماعی، زیست‌محیطی، محیط کار، بازار، صنعت و ... برعهده دارند، مطالبی عنوان و با برشمردن مشتریان، سهامداران، کارکنان، جوامع محلی و جهانی، شرکای تجاری و ... بعنوان ذینفعان جامعه، رسیدن به توسعه پایدار را از اهداف اساسی مسئولیت‌های اجتماعی بیان کرد.


٠٩:٥٤ - شنبه ١ آبان ١٣٩٥    /    شماره : ١٤٠٠    /    تعداد نمایش : ١١٩٢Copyright © 2013    Telecommunication Company Of Semnan  - All rights reserved.