شرکت مخابرات استان سمنان
يکشنبه ١٨ آذر ١٣٩٧ -
صفحه اصلی


  چاپ        ارسال به دوست

کسب افتخار روابط‌عمومی مخابرات منطقه سمنان

در پنجمین جشنواره روابط‌عمومی‌های برتر شرکت مخابرات ایران

در پنجمین جشنواره روابط‌عمومی‌های برتر شرکت مخابرات ایران، روابط‌عمومی مخابرات منطقه سمنان برای دومین سال متوالی موفق به کسب مقام برتر در بخش "ارتباطات درون سازمانی" شد.

به گزارش روابط‌عمومی مخابرات منطقه سمنان، پنجمین جشنواره روابط‌عمومی‌های برتر شرکت مخابرات ایران با حضور دکتر قنبری، رئیس هیأت‌مدیره، مهندس دیانی، سرپرست معاونت توسعه سرمایه انسانی و مهندس بیدخام، مدیر روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت مخابرات ایران، مدیران مخابرات مناطق خراسان رضوی، آذربایجان غربی و کردستان و دیگر مدیران و کارشناسان روابط‌عمومی‌های مخابرات مناطق کشور برگزار گردید.


این جشنواره با هدف بررسی کارکردهای روابط‌عمومی سنتی و روابط‌عمومی مدرن به منظور افزایش حرفه‌ای‌گرایی در مجموعه روابط‌عمومی و معرفی روابط‌عمومی‌های برتر در مشهد مقدس برگزاری شد.

این جشنواره در 4 بخش با عناوین "ارتباطات درون سازمانی"، "ارتباطات برون سازمانی"، "خلاقیت" و "کارشناس برتر" و براساس مدلRACE  برگزار گردید که روابط‌عمومی‌های مخابرات مناطق کشور آثار خود را در 4 بخش یاد شده ارسال و این آثار توسط داوران برجسته‌ای از اساتید دانشگاه و پیشکسوتان حوزه روابط‌عمومی مورد ارزیابی قرار گرفت که روابط‌عمومی مخابرات منطقه سمنان موفق به کسب مقام برتر در بخش "ارتباطات درون سازمانی" برای دومین سال متوالی و دریافت لوح تقدیر و تندیس این جشنواره شد.


در این لوح تقدیر که از سوی دکتر سرائیان، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران و مهندس بیدخام به روابط‌عمومی مخابرات منطقه سمنان اهداء گردید، آمده است:

"جناب آقای قاسم محمودیان

مسئول محترم روابط‌عمومی منطقه سمنان

هنر مردمداری و مهندسی اجتماعی در هر سازمان مبنای محبوبت و مقبولیت سازمان در نزد مخاطبان و مشتریان است. بدون تردید جنابعالی و همکارانتان در حوزه روابط‌عمومی با عشق، تلاش و تعهد در این مسیر گام‌های ارزنده‌ای برداشته‌اید که قابل تقدیر و ستایش است.

از این رو کسب رتبه برتر بر اساس رأی هیأت داوران در بخش درون سازمانی را تبریک می‌گوییم و آرزو داریم همواره در این مسیر مقدس و متعالی پیروز و سربلند باشید."

تجلیل از پیشکسوتان روابط‌عمومی‌های مناطق که به افتخار بازنشستگی نایل آمدند و نشست پرسش و پاسخ پیرامون برنامه‌های شرکت مخابرات ایران، اهداف و چشم‌انداز فعالیت‌های روابط‌عمومی شرکت از دیگر برنامه‌های این همایش یک روزه بود.


١٢:٠٧ - شنبه ٩ دی ١٣٩٦    /    شماره : ١٥٤٤    /    تعداد نمایش : ٧٩٥Copyright © 2013    Telecommunication Company Of Semnan  - All rights reserved.