شرکت مخابرات استان سمنان
يکشنبه ١٨ آذر ١٣٩٧ -
صفحه اصلی


  چاپ        ارسال به دوست

با حکم رییس جمهوری؛ رسول سرائیان دبیر شورای اجرایی فناوری اطلاعات شد

رییس جمهوری در حکمی و بنا به پیشنهاد وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، رسول سرائیان را به عنوان دبیر شورای اجرایی فناوری اطلاعات منصوب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری، متن حکم حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی به این شرح است:

"بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای دکتر رسول سرائیان در اجرای بند «ب» ماده (4) قانون وظایف و اختیارات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مصوب 1382 . 9 . 19 مجلس شورای اسلامی و ماده (6) اساسنامه شورای عالی فناوری اطلاعات مصوب 1384 . 3 . 11 هیأت وزیران، با عنایت به تخصص و تجربیات ارزنده جناب عالی و بنا به پیشنهاد وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات، به عنوان «دبیر شورای اجرایی فناوری اطلاعات» منصوب می‌شوید.

امید است با اتکال به خداوند متعال و همکاری سایر اعضای محترم آن شورا و همچنین بهره‌گیری از آراء صاحبنظران و متخصصان ذیربط، بستر لازم جهت ارتقاء و توسعه هر چه بیشتر فناوری اطلاعات در کشور را فراهم آورید.

توفیق شما را در انجام وظایف محوله با رعایت اصول قانون‌مداری، اعتدال‌گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید از خداوند متعال مسألت می‌نمایم.

حسن روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران

منبع: وب سایت شرکت مخابرات ایران (www.eportal.tci.ir)


١٠:٤٩ - شنبه ١٦ دی ١٣٩٦    /    شماره : ١٥٤٧    /    تعداد نمایش : ٣٦٩Copyright © 2013    Telecommunication Company Of Semnan  - All rights reserved.