شرکت مخابرات استان سمنان
يکشنبه ١٨ آذر ١٣٩٧ -
صفحه اصلی


  چاپ        ارسال به دوست

مهندس دارائی، مدیر مخابرات منطقه سمنان خبر داد: جشنواره 20 میلیونی مخابرات ایران با ۸۰۰ میلیون تومان جایزه نقدی آغاز شد

مهندس دارائی، مدیر مخابرات منطقه سمنان از آغاز جشنواره زمستانه اینترنت پرسرعت مخابرات ایران با عنوان جشنواره 20 میلیونی خبر داد.

به گزارش روابط‌عمومی مخابرات منطقه سمنان، مهندس دارائی ضمن اعلام این خبر افزود: شرکت مخابرات ایران در راستای تکریم مشتریان و طبق مصوبه ۲۶۶ تمام مشتریان اینترنت پرسرعت خود را طبق ضوابط در این قرعه‌کشی مشارکت می‌دهد که مشتریان فعلی در صورت تبدیل سرویس خود به سرویس‌های جدید، امتیاز بیشتر و شانس بهتری برای برنده شدن در قرعه‌کشی خواهند داشت.

ایشان مهلت شرکت در این قرعه‌کشی را تا عید نوروز سال 1397 و زمان قرعه‌کشی و اهدای جوایز را همزمان با گرامیداشت روز جهانی ارتباطات در 27 اردیبهشت ماه 1397 عنوان کرد.


مدیر مخابرات منطقه سمنان با بیان اینکه مشتریان با سرعت بالاتر، امتیاز بیشتر و شانس بهتری را در قرعه‌کشی به دست خواهند آورد، خاطرنشان کرد: جوایز این قرعه‌کشی شامل 20 جایزه 20 میلیون تومانی برای مشتریان پیش پرداخت و 20 جایزه 20 میلیون تومانی برای مشتریان پس پرداخت است که به برندگان خوش شانس این قرعه‌کشی اهدا خواهد گردید.

مهندس دارائی اضافه کرد: مشتریان فعلی در صورت تبدیل سرویس‌های خود به سرویس جدید، 80 امتیاز و مشتریان جدید که با مخابرات همراه می‌شوند، از 100 امتیاز در قرعه‌کشی بهره‌مند خواهند شد، همچنین به ازای هر یک مگابیت سرعت 20 امتیاز و برای سرعت 512 کیلوبیت 5 امتیاز به مشتریان تعلق می‌گیرد. ضمن اینکه به ازای هر یک ماه ادامه همراهی، 100 امتیاز به امتیاز مشتریان اضافه می‌شود.

مدیر مخابرات منطقه سمنان در پایان یادآور شد: مشتریان محترم می‌توانند به منظور کسب اطلاعات بیشتر در مورد این جشنواره با مرکز تماس و پشتیبانی اینترنت شرکت مخابرات ایران با شماره 2020 تماس حاصل فرمایند.


١٤:٠٨ - شنبه ١٦ دی ١٣٩٦    /    شماره : ١٥٤٨    /    تعداد نمایش : ٥٣٤Copyright © 2013    Telecommunication Company Of Semnan  - All rights reserved.