شرکت مخابرات استان سمنان
يکشنبه ١٨ آذر ١٣٩٧ -
صفحه اصلی


  چاپ        ارسال به دوست

مخابرات منطقه سمنان در پاسخ به قطع درختان کاج مخابرات شاهرود:

11 اصله درخت کاج خشک در مخابرات شاهرود با مجوز و توسط سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری شاهرود قطع شد.

روابط عمومی مخابرات منطقه سمنان پاسخ داد:

11 اصله درخت کاج خشک در مخابرات شاهرود با مجوز و توسط سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری شاهرود قطع شد.

مدیریت مخابرات شهرستان شاهرود، طی نامه‌ای به شماره 907/08/940 مورخ 23/5/96 به سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری شاهرود، درخواست بازدید متخصصین و نهایتاً ارائه طریق جهت قطع 11 اصله درخت کاج خشک شده در محوطه مأمورسرای مخابرات واقع در خیابان مولوی شاهرود را نموده است.


در اجابت این درخواست و پس از بازدید و کارشناسی توسط سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری شاهرود از محل و بر اساس صورتجلسه کمیسیون ماده 7 این سازمان در تاریخ 21/8/96 که به امضای "نماینده شورای اسلامی شهر شاهرود"، "سرپرست شهرداری و ریاست شورای سازمان پارکها و مدیرعامل کنونی سازمان پارکها" و "مدیرعامل وقت سازمان پارکها" رسید، با قطع 11 اصله درخت کاج خشک شده در محوطه مأمورسرای مخابرات موافقت گردید که انجام آن در هفته گذشته رأساً توسط مأمورین سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری شاهرود صورت گرفت.


تصاویر مکاتبه انجام شده و مصوبه کمیسیون ماده 7 (قانون اصلاح لایحه قانونی حفظ و گسترش فضای سبز شهرها مصوب سال 1359 شورای انقلاب) دلالت بر رعایت ترتیبات قانونی و اطلاع کامل شورای اسلامی شهر شاهرود، سرپرست شهرداری و ریاست شورای سازمان پارکها و مدیرعامل سازمان پارکهای شهرداری شاهرود دارد.


١٦:٣٥ - سه شنبه ١٩ دی ١٣٩٦    /    شماره : ١٥٤٩    /    تعداد نمایش : ٥٣٦Copyright © 2013    Telecommunication Company Of Semnan  - All rights reserved.