شرکت مخابرات استان سمنان
يکشنبه ٠٤ فروردين ١٣٩٨ -
صفحه اصلی


  چاپ        ارسال به دوست

مسابقه استانی PES2018 به میزبانی مخابرات منطقه سمنان برگزار شد

مسابقه بزرگ استانی PES2018 با حضور مدیران مخابرات منطقه، عوامل اجرایی مسابقه و شرکت‌کنندگان این دوره از مسابقات به میزبانی مخابرات منطقه سمنان برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومی مخابرات منطقه سمنان، در مراسم افتتاحیه این مسابقه، مهندس مثبت‌شاهجویی ضمن خوش‌آمدگویی به مدعوین و شرکت‌کنندگان در مسابقات، در خصوص سرویس‌های جدید مخابرات منطقه مطالبی ارائه داد.


این مسابقات با حضور 48 شرکت‌کننده از سراسر استان در مخابرات استان برگزار شد که از ساعت 9 صبح الی 17 بطول انجامید.

اختتامیه این مراسم با حضور مهندس مجید دارائی، مدیر مخابرات منطقه سمنان، معاون و جمعی از مدیران مخابرات منطقه، آقایان محمد بهرامی، رئیس انجمن‌های ورزشی استان سمنان، میثم قدس‌پور، مدیر مؤسسه دیجیتال موج فرهنگ، شرکت‌کنندگان در مسابقه و جمعی از اصحاب رسانه در سالن همایش مخابرات منطقه برگزار شد.


مهندس دارائی، ضمن خوش‌آمدگویی به مدعوین و مهمانان و خسته نباشید به عوامل اجرایی این مسابقات، درخصوص سرویس‌های جدید مخابرات ازجمله پروژه تانوما (فناوری فیبر به منزل) مطالبی عنوان کرد و افزود: با ارايه اينترنت باند پهن با كيفيتي پايدار و سرعت بالا به همراه سرويس‌هاي ارزش افزوده و تولید محتوا، شاهد تحول چشمگیری در عرصه ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خواهیم بود.

در ادامه، مسابقه فینال برگزار و آقایان مجید رضایی، مهدی پازوکی و علیرضا محمدی به ترتیب به مقام‌های اول تا سوم دست یافتند.

تقدیر از مقام‌های برتر این دوره از مسابقات و گرفتن عکسی به یادگار، حسن ختام این مراسم بود.


لازم به ذکر است این مسابقات با حمایت مخابرات منطقه سمنان، نماینده فروش محصولات سامسونگ (حاج‌علیان)، کافه مدیا، کمیته بازی‌ها و ورزش‌های الکترونیک استان سمنان، هیئت انجمن‌های ورزشی استان سمنان و مجتمع دیجیتال موج فرهنگ برپا گردید.

************

مسابقه استانی PES2018 به میزبانی مخابرات منطقه سمنان به روایت تصویر
٠٩:١٦ - جمعه ١١ اسفند ١٣٩٦    /    شماره : ١٥٦٥    /    تعداد نمایش : ٧٤٩Copyright © 2013    Telecommunication Company Of Semnan  - All rights reserved.