شرکت مخابرات استان سمنان
يکشنبه ٠٤ فروردين ١٣٩٨ -
صفحه اصلی


  چاپ        ارسال به دوست

مخابرات منطقه سمنان میزبان همایش "فضای مجازی و خانواده" و کارگاه آموزشی "سلامت بانوان و پیشگیری از سرطان"

همایش "فضای مجازی و خانواده" و کارگاه آموزشی "سلامت بانوان و پیشگیری از سرطان" در سالن همایش مخابرات منطقه سمنان برگزار شد.


به گزارش روابط‌عمومی مخابرات منطقه سمنان، این همایش با حضور دکتر میررضایی، نماینده وزیر و مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سمنان، خانم دکتر اقوامی، رئیس درمانگاه فامیلی سمنان، بانوان شاغل در دستگاه‌های اجرایی تابعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات استان و اعضای مؤسسه نیکوکاری راه آسمان در سالن همایش مخابرات منطقه سمنان برگزار شد.


در این همایش که با هدف آشنایی بانوان از فضای مجازی و ضرورت توجه آن در خانواده و پیشگیری از سرطان و خود مراقبتی برگزار شد، دکتر میررضایی درخصوص نقش شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی و اهمیت توجه خانواده به این مهم، مطالبی عنوان کرد.

در ادامه خانم دکتر اقوامی، درخصوص علائم عمومی و راه‌های پیشگیری از سرطان‌های شایع مطالب مبسوطی ارائه نمود.

در پایان خانم اعتمادی، مدرس و مربی مؤسسه نیکوکاران راه آسمان، اهداف مؤسسه راه آسمان را حمایت از بیماران سرطانی عنوان و آموزش فراگیر مردم جهت پیشگیری از ابتلا به سرطان را ضروری دانست.


١٠:٢٥ - چهارشنبه ١٦ اسفند ١٣٩٦    /    شماره : ١٥٦٦    /    تعداد نمایش : ٥٢٨Copyright © 2013    Telecommunication Company Of Semnan  - All rights reserved.