شرکت مخابرات استان سمنان
يکشنبه ٠٤ فروردين ١٣٩٨ -
صفحه اصلی


  چاپ        ارسال به دوست

تقدیر از بانوان مخابرات منطقه سمنان به مناسبت میلاد حضرت فاطمه‌زهرا(س)

مهندس مجید دارائی، مدیر مخابرات منطقه سمنان، به مناسبت میلاد حضرت فاطمه‌زهرا(س)، از بانوان شاغل در مخابرات منطقه سمنان قدردانی نمود.

به گزارش روابط‌عمومی مخابرات منطقه سمنان، به مناسبت میلاد مبارک بانوی دو عالم، حضرت صدیقه طاهره، فاطمه‌زهرا(س) و بزرگداشت مقام شامخ مادر، مراسم جشنی باحضور بانوان شاغل در مخابرات منطقه سمنان برگزار شد.


در این مراسم، مهندس دارائی ضمن تبریک فرارسیدن این میلاد خجسته و روز مادر به بانوان شاغل مخابرات منطقه سمنان، به خصوصیات بارز حضرت فاطمه‌زهرا(س) اشاره و الگوبرداری از رفتار و اخلاق آن بزرگوار را به کلیه کارکنان توصیه نمود.


در ادامه خانم معصومی، مدیر تجاری و امور مشتریان مخابرات منطقه، ضمن تبریک میلاد حضرت فاطمه(س) و روز مادر و تشکر از دست‌اندکاران برگزاری این مراسم، درخصوص نقش زن در خانواده و اجتماع مطالبی عنوان کرد.

در پایان این مراسم، مهندس دارائی با اهدای هدیه به کلیه بانوان شاغل در مخابرات منطقه سمنان، از زحمات و تلاش‌های خالصانه آنان قدردانی نمود.

لازم به ذکر است مشابه این مراسم در مخابرات شهرستانهای شاهرود، دامغان و گرمسار، با حضور مدیر و رؤسای مخابرات این شهرستانها و بانوان شاغل برگزار شد.

شاهرود:

دامغان:

گرمسار: 


١١:١٦ - شنبه ١٩ اسفند ١٣٩٦    /    شماره : ١٥٦٧    /    تعداد نمایش : ٤٧٥Copyright © 2013    Telecommunication Company Of Semnan  - All rights reserved.