شرکت مخابرات استان سمنان
چهارشنبه ٢٦ دی ١٣٩٧ -
صفحه اصلی


  چاپ        ارسال به دوست

"حمایت از کالای ایرانی" از اهداف مهم مخابرات منطقه سمنان در سال جدید می‌باشد

مهندس دارائی، مدیر مخابرات منطقه سمنان در دیدار با کارکنان مخابرات منطقه بمناسبت سال نو:

کارکنان مخابرات شهرستان سمنان در بامداد اولین روز کاری سال 1397 در نمازخانه مخابرات استان حضور یافته و عید را به هم شادباش گفتند.


در این دیدار که با حضور مهندس دارائی، مدیر مخابرات منطقه و حجت‌الاسلام عبدوس، امام جمعه موقت شهر سمنان برگزار گردید، کارکنان مخابرات استان عید سعید نوروز را به هم تبریک گفته و سال خوشی را برای هم آرزو کردند.


در ابتدای مراسم و پس از تلاوت آیاتی چند از کلام‌ا... مجید، مهندس دارائی، مدیر مخابرات منطقه سمنان، ضمن تبریک عید نوروز و آغاز سال جدید و آرزوی سلامتی برای همکاران و خانواده ایشان و تشکر از زحمات و تلاش‌های یکساله کارکنان، موفقیت و پیشرفت در دستیابی به اهداف مخابرات منطقه و تحقق برنامه‌های شرکت مخابرات ایران را با پشتکار و همکاری کل مجموعه از خداوند متعال خواستار شد و تحقق شعار سال 97 با عنوان "حمایت از کالای ایرانی" را از اهداف مهم مخابرات منطقه سمنان در سال جدید عنوان نمود.


در ادامه حجت‌الاسلام عبدوس، ضمن تبریک عید نوروز درخصوص شعار سال جدید مطالبی بیان داشت.

در پایان پرسنل مخابرات استان سمنان با خواندن دعای فرج امام زمان(عج) و دعای تحویل سال، خود را برای خدمت‌رسانی هر چه بهتر به هم‌استانی‌های عزیز آماده نمودند.


٠٩:٢٦ - يکشنبه ٥ فروردين ١٣٩٧    /    شماره : ١٥٧٩    /    تعداد نمایش : ٥١٦Copyright © 2013    Telecommunication Company Of Semnan  - All rights reserved.