شرکت مخابرات استان سمنان
چهارشنبه ٢٦ دی ١٣٩٧ -
صفحه اصلی


  چاپ        ارسال به دوست

دیدار مدیر مخابرات منطقه سمنان با نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی

مهندس دارائی، مدیر مخابرات منطقه سمنان به همراه معاون و جمعی از مدیران مخابرات استان با دکتر احمد همتی، نماینده مردم شهرستان‌های سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی دیدار نمود.

به گزارش روابط‌عمومی مخابرات منطقه سمنان، در ابتدای این دیدار، مهندس دارائی ضمن تبریک فرارسیدن سال جدید، گزارشی از عملکرد و خدمات یکساله مخابرات استان ارائه داد.


مدیر مخابرات منطقه سمنان با بیان اینکه مخابرات استان سمنان در حوزه تلفن ثابت رتبه سوم کشور، در حوزه تلفن همراه رتبه دوم و در ضریب نفوذ خانوار ADSL رتبه سوم در کشور را داراست، جلب رضایت مشترکین در ارائه خدمات مطلوب و پایدارتر به آنها، ارائه و ارتقاء فناوری‌های نوین و همگام بودن با سرعت پیشرفت تکنولوژی را از جمله اهداف مهم مخابرات منطقه سمنان عنوان کرد.

مهندس دارائی يكي از اقدامات مهم مخابرات سمنان را پروژه تانوما یا FTTH (فناوری فیبر به منزل) عنوان کرد و افزود: با ارايه اينترنت باند پهن با كيفيتي پايدار و سرعت بالا به همراه سرويس‌هاي ارزش افزوده و تولید محتوا، شاهد تحول چشمگیری در عرصه ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خواهیم بود و در این راستا تاکنون تعداد 36000 پورت در سطح استان برای دسترسی به فیبرنوری ظرفیت‌سازی شده است.

مدیر مخابرات منطقه سمنان ضمن اشاره به عرضه شدن اینترنت پرسرعت نسل سوم (3G) و نسل چهارم (4G) همراه اول در شهرستان‌های سمنان، مهدیشهر و سرخه، اضافه کرد: مخابرات منطقه سمنان با هدف خدمات‌دهی بهتر به مشترکین استان در دسترسی به اینترنت پرسرعت همراه اول، تعداد 65 سایت BTS نسل 3 و 65 سایت BTS نسل 4 همراه اول را در شهرستان‌های مذکور نصب و راه‌اندازی نمود.

ایشان در پایان به اهم اقدامات مخابرات منطقه از جمله اجرای فیبرنوری شهرک صنعتی غنچه انگوری درجزین، تجهیز تعدادی از کارخانجات گچ مؤمن‌آباد، دانشگاه‌ها و شرکت‌های شهرک صنعتی سمنان به فیبرنوری، راه‌اندازی سرویس وای فای اول در خوابگاه اندیشه و ساختمان پزشکان قومس سمنان و پارک ملت سرخه، نصب BTS در تعدادی از روستاها و پوشش کامل ارتباطی منطقه پشتکوه و ... اشاره نمود.

در ادامه دکتر همتی ضمن عرض خیرمقدم و تبریک سال نو، از تلاش‌های خالصانه مهندس دارائی و مجموعه مخابرات منطقه قدردانی نمود.

نماینده مردم شهرستانهای سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقش بی بدیل مخابرات در توسعه کشور، خاطر نشان کرد: مخابرات نقش تأثیرگذاری در تحقق دولت الکترونیک، افزایش سرعت کارها و کاهش مصرف انرژی برعهده دارد.

ایشان در پایان یادآور شد: نماینده مردم شریف سمنان، مهدیشهر و سرخه از هیچ مساعدتی به مخابرات منطقه سمنان در راستای بهبود خدمات‌دهی ارتباطی به مشترکین فروگذار نخواهد کرد.


١٥:٤٥ - چهارشنبه ١٥ فروردين ١٣٩٧    /    شماره : ١٥٨١    /    تعداد نمایش : ٣٢٤Copyright © 2013    Telecommunication Company Of Semnan  - All rights reserved.