شرکت مخابرات استان سمنان
دوشنبه ٣٠ ارديبهشت ١٣٩٨ -
صفحه اصلی


  چاپ        ارسال به دوست

نوزدهمین نمایشگاه تلکام ایران 2018 حضور گروه مخابرات ایران با شعار "ارتباطی فراگیر "

گروه مخابرات ایران در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع مخابراتی و اطلاع‌رسانی- ایران تلکام 2018- با شعار "ارتباطی فراگیر" از 11 تا 14 مهر ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های تهران شرکت می‌کند.

به گزارش ستاد خبری گروه مخابرات، رییس شورای سیاست گزاری گروه مخابرات ایران با اعلام این خبر گفت: شرکت‌های مخابرات ایران، ارتباطات سیار ایران، شرکت خدمات اول مخابرات، گروه کارخانجات شهید قندی، شرکت‌های مبین وان کیش، فراز فنون مرکزی، آریانا گستر اسپادانا، امید ژرف نگر، نوران ارتباط پایدار، و تله پرومو مجموعه گروه مخابرات ایران را تشکیل می‌دهند که امسال نیز با حضور درسالن 6 نمایشگاه آخرین اقدامات و خدمات خود را در معرض دید عموم قرار می‌دهند.

مهندس بیدخام با بیان این موضوع که امسال هشتمین سالی است که شرکت‌های مخابراتی کشور در قالب گروه در نمایشگاه حضور دارند گفت: هدف از حضور متمرکزگروه مخابرات مشتری محوری، حمایت از استارتاپ همگرایی و فرایند محوری و ایجاد زمینه مساعد برای ارائه آخرین دستاوردهای ارتباطی است.

بر اساس این گزارش نمایشگاه تلکام ایران که از آن می‌توان به عنوان بزرگترین رویداد و گردهمایی در بخش مخابرات و ارتباطات کشور نام برد، با حضور فعال سازمان‌ها، شرکت‌های دولتی و خصوصی مطرح کشور در حوزه ICT و همچنین شرکت‌های مطرح خارجی فعال در زمینه این صنعت، همه ساله در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

گفتنی است علاوه بر شرکت‌های داخلی و خارجی، تعدادی از دانشگاه‌های صنعتی کشور، سایت‌های خبری و نشریات مرتبط با صنایع مخابرات نیز در نمایشگاه امسال حضور دارند. همچنین کارگاهها و سمینارهای آموزشی و تخصصی از سوی گروه مخابرات ایران در طول برپایی نمایشگاه برگزار می‌شود.

در همین راستا ستاد خبری گروه مخابرات، امسال نیز بصورت متمرکز در راستای اطلاع رسانی ازآخرین اقدامات،خدمات و دستاوردهای شرکت‌های گروه مخابرات فعالیت می‌نماید و تمامی اخبار، گزارشات، مصاحبه‌ها و تصاویر خبری از امروز تا پایان نمایشگاه در صفحه ویژه این گروه با نام "اخبار نمایشگاه تلکام 2018 " در سایت TCI.IR برای عموم علاقمندان موجود است.

منبع: وب سایت شرکت مخابرات ایران (www.tci.ir)


٠٩:٥٣ - دوشنبه ٩ مهر ١٣٩٧    /    شماره : ١٦٢٩    /    تعداد نمایش : ٣٥٠Copyright © 2013    Telecommunication Company Of Semnan  - All rights reserved.