شرکت مخابرات استان سمنان
دوشنبه ٣٠ ارديبهشت ١٣٩٨ -
صفحه اصلی


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید کارکنان مخابرات منطقه سمنان از نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی تلکام 2018

 

جمعی از کارکنان مخابرات منطقه سمنان، با حضور در محل دایمی نمایشگاه‌های تهران، از نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی تلکام 2018 بازدید نمودند.


به گزارش روابط‌عمومی مخابرات منطقه سمنان، این نمایشگاه با حضور وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، شرکت مخابرات ایران با عنوان "گروه مخابرات ایران" و شرکت‌های سندیکای مخابرات ایران و ۱۳۰ شرکت از بخش خصوصی، ۱۶ شرکت از بخش دولتی و ۲۰ شرکت خارجی و با هدف عرضه و معرفی آخرین دستاوردها و توانمندی های متخصصان کشور و تولیدکنندگان داخلی از یازدهم لغایت چهاردهم مهرماه در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران میزبان علاقه‌مندان به این صنعت است.


بر اساس این گزارش، نمایشگاه بین‌المللی صنایع مخابرات و اطلاع‌رسانی (تلکام)، بزرگ‌ترین رویداد و گردهمایی حوزه مخابرات و ارتباطات کشور است که در آن تولیداتی در زمینه‌ سامانه‌ها، دستگاه‌ها و خدمات مخابرات و ارتباطات ارائه می‌شود .


ارتقای دانش فناوری و تبادل اطلاعات روز در موضوعات صنایع مخابراتی، معرفی آخرین دستاوردها و توانمندی‌‌ها و پیشرفت‌های کشور در زمینه‌های مخابرات و اطلاع‌رسانی، ارتقای سطح مبادلات تجاری کشور در جهت توسعه صادرات غیرنفتی کشور و آشنایی شرکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان از نمایشگاه با آخرین دستاوردهای علمی و پژوهشی کشور و جهان، در حوزه ارتباطات از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه است.


٠٨:١٤ - شنبه ١٤ مهر ١٣٩٧    /    شماره : ١٦٣١    /    تعداد نمایش : ٤٢٦Copyright © 2013    Telecommunication Company Of Semnan  - All rights reserved.