شرکت مخابرات استان سمنان
يکشنبه ٠٤ فروردين ١٣٩٨ -
صفحه اصلی


  چاپ        ارسال به دوست

تقدیر معاون ارتباطات و فناوری اطلاعات قرارگاه پدافند هوایی خاتم النبیاء(ص) آجا از مدیر مخابرات منطقه سمنان

سرتیپ دوم مهندس ستاد فریبرز خاکپور، معاون ارتباطات و فناوری اطلاعات قرارگاه پدافند هوایی خاتم النبیاء(ص) آجا، از مهندس مجید دارائی، مدیر مخابرات منطقه سمنان قدردانی کرد.

به گزارش روابط‌عمومی مخابرات منطقه سمنان، سرتیپ دوم فریبرز خاکپور با ارسال تقدیرنامه‌ای به مهندس مجید دارائی، از زحمات و تلاش‌های ارزنده ایشان در راستای تأمین و برقراری ارتباطات رزمایش مشترک مدافعان آسمان ولایت 97 و اتصال یگان‌های پدافندی به شبکه یکپارچه مخابرات کشور، قدردانی نمود. در این تقدیرنامه آمده است:

"برادر گرامی جناب آقای مهندس مجید دارائی، مدیریت محترم مخابرات منطقه سمنان

آینده ایران اسلامی مرهون غیرت و همت مردانی است که با اخلاص ناب و تلاشی صادقانه افتخار می‌آفرینند و با تدابیر امروزشان تقدیر ماندگاری و اقتدار را برای آینده کشور و نظام جمهوری اسلامی ایران رقم می‌زنند. بدینوسیله از تلاش و همت شبانه‌روزی شما در زمینه تأمین و برقراری ارتباطات رزمایش مشترک مدافعان آسمان ولایت 97 و اتصال یگان‌های پدافندی به شبکه یکپارچه مخابرات کشور که باعث ارتقاء توان رزمی ارتش جمهوری اسلامی ایران گردیده، تقدیر و تشکر به عمل می‌آید. توفیقات روزافزون شما را در انجام مسئولیت خطیر محوله در ظل توجّهات و عنایات خاصّه حضرت ولی‌ّعصر (عج) تحت زعامت ولی امر مسلمین و فرماندهی معظم کل قوا از درگاه قادر متعال خواهان و خواستارم.

معاون ارتباطات و فناوری اطلاعات قرارگاه پدافند هوایی خاتم النبیاء(ص) آجا

سرتیپ دوم مهندس ستاد فریبرز خاکپور"


٠٨:٤٥ - دوشنبه ١٤ آبان ١٣٩٧    /    شماره : ١٦٤٢    /    تعداد نمایش : ٢٠٤Copyright © 2013    Telecommunication Company Of Semnan  - All rights reserved.