شرکت مخابرات استان سمنان
شنبه ٣١ فروردين ١٣٩٨ -
صفحه اصلی


  چاپ        ارسال به دوست

تقدیر از مدیر مخابرات منطقه سمنان جهت خدمات‌رسانی ارتباطی روستاهای خطیرکوه

رئیس شورای اسلامی و دهیاری روستای لرد خطیرکوه از مهندس مجید دارائی، مدیر مخابرات منطقه سمنان جهت خدمات‌رسانی ارتباطی روستاهای خطیرکوه تقدیر نمودند.

به گزارش روابط‌عمومی مخابرات منطقه سمنان، رئیس شورای اسلامی و دهیاری روستای لرد خطیرکوه، با ارسال تقدیرنامه‌ای به مهندس دارائی، مدیر مخابرات منطقه سمنان، از زحمات صادقانه ایشان و مجموعه مخابرات، در خدمات‌رسانی ارتباطی روستاهای خطیرکوه قدردانی نمودند.

گفتنی است رئیس شورای اسلامی و دهیاری روستای لرد خطیرکوه همچنین با ارسال تقدیرنامه‌ای از تلاش‌های مهندس محمدتقی صالحیه، رئیس اداره مخابرات شهرستان مهدی‌شهر نیز تقدیر بعمل آوردند.

در این تقدیرنامه‌ها آمده است:

"بی شک یکی از مؤلفه‌های تأثیرگذار در افزایش عمران و آبادانی هر روستا، وجود افراد کارآمد با وجدان کاری و احساس مسئولیت بالا می‌باشد و این مرهون خدمات و کمک‌های بی‌دریغ افرادی است که در راستای اهداف متعالی کشور اسلامی از هیچگونه کمک و تلاشی فروگذار ننموده‌اند. لذا به پاس خدمات ارزنده حضرتعالی و نگاه جهادی شما به توجه به مشکلات روستائیان، از زحمات مخلصانه و بیدریغ شما و همکاران محترمتان در خدمت‌رسانی به روستاهای منطقه خطیرکوه تقدیر و تشکر می‌نمائیم.

امید است در ظل توجهات حضرت ولی‌عصر(عج) و عمل به منویات مقام معظم رهبری، در خدمات‌رسانی به مردم موفق و مؤید باشید."


٠٨:١٤ - يکشنبه ١١ آذر ١٣٩٧    /    شماره : ١٦٥٣    /    تعداد نمایش : ١٧٨Copyright © 2013    Telecommunication Company Of Semnan  - All rights reserved.