شرکت مخابرات استان سمنان
يکشنبه ٠٤ فروردين ١٣٩٨ -
صفحه اصلی


  چاپ        ارسال به دوست

دریافت نشان طلایی و کسب رتبه نخست شرکت مخابرات ایران در چهارمین جشنواره تبلیغات ایران

شرکت مخابرات ایران در چهارمین جشنواره تبلیغات ایران رتبه نخست و نشان طلایی را در بخش فعالیت‌های روابط عمومی و رتبه دوم را در بخش مسوولیت‌های اجتماعی کسب کرد.

به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت مخابرات ایران، درچهارمین جشنواره تبلیغات ایران با شعار خلاقیت، اثربخشی تبلیغات، حق انتخاب مشتری، از بین 350 آثار و فعالیت‌های تبلیغاتی سازمان‌ها که به بوته داوری گذاشته شد، 45 اثربرگزیده شد.

بر اساس این گزارش، برترین آثار تبلیغاتی کشور در حوزه‌هایی مانند برنامه‌های یکپارچه و جامع تبلیغاتی، بخش ویژه، تبلیغات چاپی و معماری تبلیغاتی، مطالعات و تحقیقات مرتبط با تبلیغات، طراحی برند و برندینگ، تبلیغات دیجیتال، فعالیت‌های ترویجی روابط عمومی، تبلیغات دیداری و شنیداری، تبلیغات محیطی، تبلیغات مستقیم و حمایتی و ترویج فروش، مسولیت اجتماعی، شبکه‌های اجتماعی و...مورد بررسی قرار گرفت و بخش‌های برگزیده در هر حوزه انتخاب و معرفی شدند.

در این جشنواره، بخشی ویژه به "تبلیغات کالای ایرانی" اختصاص دارد و برترین آثار تبلیغاتی کشور طی یک سال اخیر بر اساس نظام ارزیابی علمی، انتخاب، معرفی و مورد تقدیر قرار گرفت.

همچنین دو کارگاه آموزشی تحت عنوان تولید محتوای پیام‌های تبلیغاتی، تبلیغات دیجیتال و هوشمند نیز در حاشیه این جشنواره برگزار شد.

گفتنی است، آیین اختتامیه‏ چهارمین جشنواره تبلیغات ایران روز چهار شنبه، 12 دی ماه جاری در مرکز همایش‌های صدا و سیما با حضور مسئولان، اساتید، صاحب‏نظران و فعالان حوزه تبلیغات و روابط‏عمومی، بازاریابی و فروش برندها برگزار شد.

منبع: وب سایت شرکت مخابرات ایران (www.tci.ir)


٠٨:٠٢ - شنبه ١٥ دی ١٣٩٧    /    شماره : ١٦٦٩    /    تعداد نمایش : ١٢١Copyright © 2013    Telecommunication Company Of Semnan  - All rights reserved.