شرکت مخابرات استان سمنان
يکشنبه ٠٤ فروردين ١٣٩٨ -
صفحه اصلی


  چاپ        ارسال به دوست

تقدیر معاون استاندار سمنان از مدیر مخابرات منطقه سمنان

دکتر حشمت‌اله عسگری، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری سمنان، از مهندس مجید دارائی، مدیر مخابرات منطقه سمنان قدردانی کرد.

به گزارش روابط‌عمومی مخابرات منطقه سمنان، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری سمنان با ارسال تقدیرنامه‌ای به مهندس مجید دارائی، از زحمات و تلاش‌های ارزنده ایشان و همکارانشان در اجرای برنامه‌های دومین سفر ریاست جمهوری و دولت تدبیر و امید به استان سمنان، قدردانی نمود. در این تقدیرنامه آمده است:

"جناب آقای مهندس مجید دارائی، مدیریت محترم مخابرات منطقه سمنان

در سالی که بنا به فرموده‌ی رهبر معظم انقلاب بنام سال حمایت از کالای ایرانی نام‌گذاری گردیده است، بار دیگر لطف و عنایت خداوند متعال نصیب مردم استان سمنان شد و سفر پر خیر و برکت فرزند برومند استان حضرت حجت‌الاسلام والمسلمین جناب آقای دکتر حسن روحانی ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران به همراه کاروان تدبیر و امید، با رویکرد رفع موانع و مشکلات استان و پیگیری اجرای مصوبات سفر گذشته و تصویب مصوبات جدید در راستای فراهم نمودن بستر توسعه همه جانبه و تقویت پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های مهم استان در حوزه‌های مختلف از جمله فرهنگ، صنعت، معدن و کشاورزی و ... رقم خورد و بی‌شک حضور چشمگیر و استقبال باشکوه آحاد امت انقلابی و همیشه در صحنه استان سمنان، برگ زرین دیگری را در تاریخ سراسر درخشان این استان به ثبت رساند.

لذا بدین‌وسیله بر خود لازم می‌دانم تا از زحمات ارزشمند جنابعالی و همکاران محترم در تحقق این حماسه بزرگ و همکاری همه جانبه در اجرای برنامه‌های سفر که نمایشی از همدلی، وحدت و علاقه‌مندی اقشار مختلف مردم به نظام مقدس جمهوری اسلامی بود صمیمانه تقدیر و تشکر نموده و عزت و سرافرازی ماندگار برایتان آرزو نمایم.

امید که در مسیر اجرای منویّات رهبر معظم انقلاب و اجرای سیاست‌های دولت تدبیر و امید موفق و موید باشید.

عسگری - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری سمنان"


٠٨:٣٤ - شنبه ١٥ دی ١٣٩٧    /    شماره : ١٦٧٠    /    تعداد نمایش : ١٥٢Copyright © 2013    Telecommunication Company Of Semnan  - All rights reserved.