شرکت مخابرات استان سمنان
يکشنبه ٠٤ فروردين ١٣٩٨ -
صفحه اصلی


  چاپ        ارسال به دوست

تقدیر از مدیر مخابرات منطقه سمنان در ارائه خدمات تلفن ثابت و دیتا بر بستر فیبرنوری خانگی (FTTH) به روستاهای دلازیان، حسن‌آباد و محمود‌آباد

در دیدار مدیر مخابرات منطقه سمنان و اعضای شورای اسلامی و دهیاری این سه روستا

اعضای شورای اسلامی و دهیاری این روستاهای دلازیان، حسن‌آباد و محمود‌آباد با مهندس مجید دارائی، مدیر مخابرات منطقه سمنان دیدار نمودند.

به گزارش روابط‌عمومی مخابرات منطقه سمنان، در پی بهره‌برداری از ارائه خدمات تلفن ثابت و دیتا (باند پهن) بر بستر فیبرنوری (FTTH) به روستاهای دلازیان، حسن‌آباد و محمود‌آباد در هشتم دی ماه امسال، اعضای شورای اسلامی و دهیاری این سه روستا، با حضور در دفتر مدیر مخابرات منطقه سمنان، با ایشان دیدار کردند.


در ابتدای جلسه مهندس دارائی، ضمن عرض خیر مقدم به میهمانان، ارائه خدمات مطلوب و با کیفیت ارتباطی و مخابراتی به روستاهای استان را از اهم اهداف مخابرات منطقه برشمرد و در ادامه به تشریح عملکرد مخابرات استان پرداخت.


در ادامه اعضای شورای اسلامی و دهیاری روستاهای دلازیان، حسن‌آباد و محمود‌آباد، ضمن تشکر از زحمات مدیریت و کارکنان مجموعه مخابرات منطقه سمنان، لوح سپاسی را به مهندس دارائی اهداء نمودند. در این لوح سپاس آمده است:

"توفیق خدمت به نیکوترین و شایسته‌ترین مردم در نظام اسلامی، فرصت گرانبها و پرافتخاری است که علاوه بر خشنودی مردم، موجبات رضایت پروردگار متعال را در پی خواهد داشت و به یقین در این راستا کسانی موفق و سربلند خواهند بود که بتوانند به خوبی از این فرصت مسئولیت در راستای جلب رضایت خداوند و خدمت صادقانه و مؤثر به مردم نهایت استفاده را ببرند و قطعاً کار برای رضای خداوند بدون اجر و پاداش نخواهد ماند.

بدینوسیله لازم می‌دانیم از زحمات بی‌شائبه و مؤثری که در امر خدمات‌رسانی (خطوط تلفن ثابت و اینترنت) به روستای حسن‌آباد، دلازیان و محمودآباد داشته‌اید، تقدیر و تشکر نموده و موفقیت و بهروزی روزافزونتان را از درگاه ایزد منان مسئلت داریم.

شورای اسلامی و دهیاری این روستاهای دلازیان، حسن‌آباد و محمود‌آباد"

گفتنی است در این مراسم همچنین از تلاش‌های مهندس علیرضا رحمتی، مدیر مخابرات شهرستان سمنان و علی‌محمد فتح‌اللهیان، رئیس مرکز مخابرات شهید عاملو شهر سمنان نیز تقدیر بعمل آمد.


١١:٠٩ - دوشنبه ١٧ دی ١٣٩٧    /    شماره : ١٦٧١    /    تعداد نمایش : ١٧٩Copyright © 2013    Telecommunication Company Of Semnan  - All rights reserved.