شرکت مخابرات استان سمنان
شنبه ٣١ فروردين ١٣٩٨ -
صفحه اصلی


  چاپ        ارسال به دوست

به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی

حضور مخابرات منطقه سمنان در نمایشگاه دستاوردها، توانمندی‌ها و تولیدات استان سمنان

مخابرات منطقه سمنان در نمایشگاه دستاوردها، توانمندی‌ها و تولیدات استان سمنان که در محل دایمی نمایشگاه بین‌المللی سمنان برپا شد، حضور یافت.

به گزارش روابط‌عمومی مخابرات منطقه سمنان، به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، نمایشگاه دستاوردها، توانمندی‌ها و تولیدات استان سمنان با شعار افتخار به گذشته، امید به آینده، با حضور استاندار و جمعی از مسئولین در محل دایمی نمایشگاه بین‌المللی سمنان گشایش یافت.


این نمایشگاه در دو بخش معرفی کالاهای تولیدی استان و معرفی دستاوردهای دستگاه‌های دولتی در بخش‌های مختلف، آغاز به کار کرد که مخابرات منطقه سمنان با هدف ارائه خدمات، معرفی دستاوردهای 40 ساله، محصولات و فناوری‌های به روز مخابراتی و ارتباطی، در این نمایشگاه حضور یافت.


مهندس مجید دارائی، مدیر مخابرات منطقه سمنان با حضور در آئین افتتاح این نمایشگاه، معرفی مزایای فناوری تانوما، نمایش سرعت اینترنت فوق سریع بر بستر فیبرنوری، معرفی و کار با IPTV (تلویزیون اینترنتی) و SIP Phone (تلفن تصویری) و ارائه خدمات حضوری از قبیل ثبت‌نام و واگذاری تلفن ثابت شهری و روستایی، سرویس تانوما، اینترنت پرسرعت مخابرات و ارائه خدمات همراه اول را از اقدامات مخابرات منطقه در این نمایشگاه عنوان کرد.


گفتنی است: این نمایشگاه از روز دوشنبه 15 بهمن تا جمعه 19 بهمن ماه، جهت بازدید برای عموم علاقه‌مندان دایر می‌باشد.


٢٠:١٢ - دوشنبه ١٥ بهمن ١٣٩٧    /    شماره : ١٦٨١    /    تعداد نمایش : ١٩٥Copyright © 2013    Telecommunication Company Of Semnan  - All rights reserved.