شرکت مخابرات استان سمنان
دوشنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٧ -
صفحه اصلی


  چاپ        ارسال به دوست

حضور مخابرات منطقه سمنان در مانور بزرگ امداد و نجات شهرستان مهدیشهر

مخابرات منطقه سمنان در مانور بزرگ امداد و نجات که به مناسبت هفته ایمنی در برابر زلزله و کاهش اثرات بلایای طبیعی در شهرستان مهدیشهر برگزار شد، شرکت نمود.


به گزارش روابط‌عمومی مخابرات منطقه سمنان، در این مانور که با حضور امام جمعه موقت سمنان، مدیرکل مدیریت بحران استان سمنان، فرماندار مهدیشهر، مدیران ارشد استان و اکیپ‌های امداد و نجات سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی استان برگزار شد، مخابرات منطقه سمنان همگام با دیگر سازمان‌ها، با حضور به موقع آمادگی کامل خود را برای ارائه خدمات ارتباطی مطلوب در هنگام وقوع زلزله به معرض نمایش گذاشت.


اکیپ امداد و نجات مخابرات استان، با آمادگی مطلوب نیروهای انسانی و تجهیز منابع ارتباطی و مخابراتی، در راستای اجرای الزامات وضعیت اضطراری و سنجش میزان آمادگی و تشخیص نقاط قوت و ضعف در برخورد با شرایط فوق‌العاده، پس از حمل و راه‌اندازی کانکس بحران و تنظیم دکل و آنتن و نصب دو دستگاه تلفن همگانی، پوشش ارتباط مخابراتی منطقه اسکان اضطراری صحرایی را فراهم نمود.

***

حضور مخابرات منطقه سمنان در مانور بزرگ امداد و نجات شهرستان مهدیشهر به روایت تصویر١٥:١٩ - يکشنبه ١٢ دی ١٣٩٥    /    شماره : ١٤١٩    /    تعداد نمایش : ١١٦٦Copyright © 2013    Telecommunication Company Of Semnan  - All rights reserved.