شرکت مخابرات استان سمنان
يکشنبه ٠٤ فروردين ١٣٩٨ -
صفحه اصلی


  چاپ        ارسال به دوست

دیدار مدیر مخابرات منطقه سمنان با نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی

مهندس دارائی، مدیر مخابرات منطقه سمنان به همراه مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان و مدیران کل پست، پست بانک و ارتباطات زیرساخت استان با دکتر غلامرضا کاتب، نماینده مردم شهرستان‌های گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی دیدار نمود.

به گزارش روابط‌عمومی مخابرات منطقه سمنان، مهندس دارائی در جلسه مشترک مدیران حوزه ICT استان با دکتر کاتب، نماینده مردم شهرستانهای گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی و فرمانداران این شهرستان‌ها، که با حضور مسئولان و بخشداران گرمسار و آرادان در فرمانداری گرمسار برگزار گردید، حضور یافت.


در این جلسه دکتر میررضایی، مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان با اشاره به اینکه 56 روستای گرمسار از اینترنت پرسرعت برخوردارند، افزود: 35 روستای این شهرستان نیز در آینده نزدیک از اینترنت پرسرعت برخوردار می‌شوند.

در ادامه دکتر کاتب تسریع در راه‌اندازی دولت الکترونیک و شبکه ملی اطلاعات را از جمله خواسته‌های مردم از وزیر قبلی و فعلی دانست.


١١:٤٥ - شنبه ٢٥ شهريور ١٣٩٦    /    شماره : ١٥٠٩    /    تعداد نمایش : ٤٧٦Copyright © 2013    Telecommunication Company Of Semnan  - All rights reserved.