شرکت مخابرات استان سمنان
سه شنبه ٠٤ ارديبهشت ١٣٩٧ -
صفحه اصلی


  چاپ        ارسال به دوست

دیدارهای صمیمانه مدیرعامل شرکت مخابرات استان با کارکنان شهرستان سمنان

به مناسبت فرارسیدن هفته دولت، سیدغلامرضا عرب‌هاشمی، رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل شرکت مخابرات استان با کارکنان کلیه مراکز شهرستان سمنان دیدار نمود.


در این دیدارها که بصورت جداگانه با کلیه پرسنل رسمی، خصوصی و پیمانکاری مراکز ستادی، شهید عاملو، نگهداری دیتا و شهید مطهری برگزار شد، اعضای هیئت‌مدیره و جمعی از مدیران، مدیرعامل شرکت را همراهی نمودند.

کلیه پرسنل ضمن ابراز خرسندی از حضور مدیریت ارشد مجموعه، از این دیدارها بعنوان نقطه عطفی در نگاه مدیریت به جایگاه کارکنان یاد کردند.

مهندس عرب‌هاشمی با بیان اینکه تعالی سازمانی در واقع مسیر بهبود مستمر را برای سازمان هموار کرده و به پویا و چابک شدن سازمان کمک خواهد کرد، نظم و انضباط کاری، وحدت و همدلی کلیه همکاران و تطبیق با تغییرات و توجه ویژه به وظایف محول شده را از کلیه همکاران خواستار شد و افزود: جهت تحقق اهداف شرکت، همه کارکنان مجموعه باید منادی تعالی سازمان باشند.

ایشان علاقه، اعتقاد و باور را شرط اول تحقق سیستم تعالی دانست و اضافه کرد: تحول و تغییر نگاه، تغییر رفتار را در پی داشته و تغییر رفتار موجب ارتقاء کیفیت کار و سرویس شده و در نهایت شاهد شرکتی پیشرو در ارائه خدمات ارتباطی خواهیم بود.

مدیرعامل شرکت مخابرات استان با تأکید بر اینکه مخابرات لبه فناوری و زیربنای توسعه در جهان است، احترام به مشترک، مشتری‌مداری و جلب رضایت ذینفعان را از اهداف مهم شرکت قلمداد نمود و سود و منفعت سازمان را در گرو رضایت مشترکین دانست.

مهندس عرب‌هاشمی، راه‌اندازی CRM درون‌سازمانی، تولید نرم‌افزار Billing و خرید Cache Server را مهم‌ترین برنامه‌های شرکت در سال 94 دانست و افزود: با تحقق برنامه‌های فوق شاهد ارتقاء قابل ملاحظه‌ای در کیفیت خدمات و رضایت مشترکین خواهیم بود.

ایشان نیروهای بخش خصوصی و پیمانکاری شرکت را از نیروهای متخصص و متعهد برشمرد و با اشاره به لزوم تکریم کلیه کارکنان اضافه کرد: رضایت کارکنان، دستیابی به سازمانی پیشرو، بهره‌ور، متعالی و جلب رضایت مشتری را در پی خواهد داشت.

در این دیدارها تک تک کارکنان، مسائل و مشکلات کاری خود را مطرح کرده و مدیرعامل شرکت ضمن پاسخگویی به کلیه سؤالات، راهکارها و توصیه‌های خود را جهت بهبود وضعیت موجود ارائه داده و قول مساعد داد که مجموعه مخابرات در چارچوب ضوابط، حداکثر تلاش خود را در جهت حل مسائل عنوان شده به کار خواهد بست.

در پایان کلیه کارکنان حاضر در جلسه، ضمن ابراز رضایت و خشنودی از این دیدار، از زحمات و دلسوزی‌های مدیرعامل شرکت تقدیر و تشکر نموده و خواستار تداوم این دیدارها شدند.

*****

دیدارهای مدیرعامل شرکت مخابرات استان با کارکنان شهرستان سمنان به روایت تصویر

دیدار با کارکنان ستاد

****

****

دیدار با کارکنان مرکز شهید عاملو و مرکز نگهداری دیتا

****

****

****

دیدار با کارکنان مرکز شهید مطهری

****

****

****

 


١٣:٥١ - چهارشنبه ٤ شهريور ١٣٩٤    /    شماره : ١٢٣٣    /    تعداد نمایش : ١٩٩٠Copyright © 2013    Telecommunication Company Of Semnan  - All rights reserved.