شرکت مخابرات استان سمنان
دوشنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٧ -
صفحه اصلی


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاري مراسم تجليل از بازنشستگان اخیر شركت مخابرات استان سمنان

به پاس خدمات چندين ساله كاركنان بازنشسته شركت مخابرات استان سمنان، مراسم تقدير و تجليل از این عزیزان در جمعی دوستانه و صمیمی برگزار شد.

در این مراسم که همزمان با سالروز ورود آزادگان سرافراز به خاک میهن برگزار شد، مهندس محرابی، مدیرکل منطقه شمال سازمان تنظیم مقررات، مهندس عرب‌هاشمی، رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل، اعضای هیئت‌مدیره، معاونین، جمعی از مدیران شرکت و بازنشستگان اخیر شركت مخابرات استان حضور داشتند.

مراسم تجلیل با تلاوت آیاتی چند از کلام‌ا... مجید و پخش کلیپ ویژه بازنشستگان شرکت آغاز شد.

در ادامه مهندس عرب‌هاشمی ضمن عرض خیرمقدم به همکاران بازنشسته، از خدمات صادقانه، صمیمانه و همراه با عشق و خلوص نیت این همکاران تقدیر و تشکر نمود.

-

مدیرعامل شرکت مخابرات استان ادامه داد: بازنشستگی پایان کار نیست و با مطالعه، شرکت در جمع همکاران سابق، ورزش و فعالیت در جامعه می‌توان همواره به آینده امیدوار بود.

ایشان ادامه داد: این شرکت همواره نیازمند تفکر، همراهی و همفکری عزیزان بازنشسته می‌باشد که اگر تجربه همکاران بازنشسته در کنار توان نیروهای جوان قرار بگیرد، مسیر بهبود را برای سازمان هموار کرده و به پویا و چابک شدن شرکت کمک خواهد کرد.

مهندس عرب‌هاشمی ضمن بیان اینکه پرداختن به موضوع بازنشستگان و بررسی و یافتن راه‌حل‌های مناسب برای حل مشکلات آنان و تکریم این عزیزان، از دغدغه‌های مدیران شرکت می‌باشد، برای کلیه همکاران بازنشسته شرکت آرزوی سلامتی، طول عمر با عزت و عاقبت به خیری کرد.

سپس مهندس محرابی با بیان خاطراتی از دوران اسارت خویش، حال و هوای خاص و معنوی به مراسم بخشید.

در ادامه تک تک همکاران بازنشسته، مسائل و مشکلات خود را مطرح کرده و مدیرعامل شرکت ضمن پاسخگویی به کلیه سؤالات، قول مساعد داد که مجموعه مخابرات در چارچوب ضوابط، حداکثر تلاش خود را در جهت حل مسائل عنوان شده به کار خواهد بست.

سپس همکاران بازنشسته، ضمن ابراز رضایت و خشنودی از برگزاری این مراسم، از زحمات و دلسوزی‌های مدیرعامل شرکت تقدیر و تشکر نمودند.

اهداء لوح تقدیر و هدیه به همکاران بازنشسته و گرفتن عکسی به یادگار، حسن ختام این مراسم بود.

-

-

-

-


١٤:٠٨ - چهارشنبه ٤ شهريور ١٣٩٤    /    شماره : ١٢٣٤    /    تعداد نمایش : ١٩٦٥Copyright © 2013    Telecommunication Company Of Semnan  - All rights reserved.