شرکت مخابرات استان سمنان
دوشنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٧ -
صفحه اصلی


  چاپ        ارسال به دوست

نشست صمیمانه مدیرعامل شرکت مخابرات استان با کارکنان شهرستان شاهرود

سیدغلامرضا عرب‌هاشمی، رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل شرکت مخابرات استان سمنان به همراه اعضای هیئت‌مدیره و جمعی از مدیران شرکت، با کارکنان مخابرات شهرستان شاهرود دیدار نمود.

در این دیدار که در نمازخانه مخابرات شاهرود برگزار شد، جمع کثیری از پرسنل رسمی، خصوصی و پیمانکاری شهرستان شاهرود حضور داشتند.

در ابتدای نشست و پس از تلاوت آیات روح‌بخش کلام‌الله مجید، کمال فرخ‌زاده، عضو هیئت‌مدیره شرکت و مدیر سابق مخابرات شاهرود، بصورت خلاصه مطالبی درخصوص تعالی سازمانی عنوان کرد.

در ادامه مهندس عرب‌هاشمی ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع پرشور همکاران شاهرود، عنوان کرد: حرکت به سوی تعالی، امری اجتناب‌ناپذیر بوده و شرط اولیه آن اعتقاد و باور تک تک کارکنان می‌باشد.

مدیرعامل شرکت، اصلاح فرآیندها، مشخص شدن ارزش کارها، پویا و چابک شدن سازمان، نظم و انضباط کاری، تقسیم صحیح وظایف و توزیع عادلانه پاداش را گوشه‌ای از مزایای تعالی سازمانی عنوان کرد و افزود: شرکت مخابرات استان جهت تحقق و اجرای پروژه تعالی از وجود یک مشاور باتجربه استفاده کرده و مأموریت سازمان تدوین و چشم‌انداز شرکت ترسیم شده است و به زودی از آن رونمایی خواهد شد.

مهندس عرب‌هاشمی، وحدت، همدلی و تطبیق با تغییرات و توجه ویژه به وظایف محول شده را از همکاران خواستار شد و افزود: جهت تحقق اهداف شرکت، همه کارکنان مجموعه باید منادی تعالی سازمان باشند.

ایشان در ادمه نیروهای بخش خصوصی و پیمانکاری شرکت را از نیروهای متخصص و متعهد برشمرد و با اشاره به لزوم تکریم کارکنان، اضافه کرد: رضایت کارکنان، دستیابی به سازمانی پیشرو، بهره‌ور، متعالی و جلب رضایت مشتری را در پی خواهد داشت.

در ادامه کارکنان مخابرات شاهرود، مسائل و مشکلات کاری خود را مطرح کرده و مدیرعامل شرکت ضمن پاسخگویی به سؤالات، راهکارها و توصیه‌های خود را جهت بهبود وضعیت موجود ارائه داده و قول مساعد داد که مجموعه مخابرات در چارچوب ضوابط، حداکثر تلاش خود را در جهت حل مسائل عنوان شده به کار خواهد بست.

در پایان پرسنل حاضر در جلسه، ضمن ابراز رضایت و خشنودی از این دیدار، از زحمات و دلسوزی‌های مدیرعامل شرکت تقدیر و تشکر نموده و خواستار تداوم این دیدارها شدند.


١٠:٢٨ - دوشنبه ٢٣ شهريور ١٣٩٤    /    شماره : ١٢٤٠    /    تعداد نمایش : ١٥٨٢Copyright © 2013    Telecommunication Company Of Semnan  - All rights reserved.