شرکت مخابرات استان سمنان
سه شنبه ٠٤ ارديبهشت ١٣٩٧ -
صفحه اصلی


  چاپ        ارسال به دوست

نشست صمیمانه مدیرعامل شرکت مخابرات استان با کارکنان شهرستان دامغان

سیدغلامرضا عرب‌هاشمی، رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل شرکت مخابرات استان سمنان به همراه اعضای هیئت‌مدیره و جمعی از مدیران شرکت، با کارکنان مخابرات شهرستان دامغان دیدار نمود.

در این دیدار که در نمازخانه مخابرات دامغان برگزار شد، جمع کثیری از پرسنل رسمی، خصوصی و پیمانکاری شهرستان دامغان حضور داشتند.

در ابتدای نشست مهندس عرب‌هاشمی ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع پرشور همکاران دامغان، عنوان کرد: حرکت به سوی تعالی، امری اجتناب‌ناپذیر بوده و شرط اولیه آن اعتقاد و باور تک تک کارکنان می‌باشد.

***

مدیرعامل شرکت، ترسیم افق و چشم‌انداز سازمان بصورت شفاف، اصلاح فرآیندها، مشخص شدن ارزش کارها، پویا و چابک شدن سازمان، نظم و انضباط کاری، تقسیم صحیح وظایف و بهینه‌سازی سیستم توزیع پاداش را گوشه‌ای از مزایای تعالی سازمانی عنوان کرد و افزود: دستیابی به این اهداف در گرو این است که کارکنان سازمان دست در دست هم داده و با اتحاد و همدلی در راستای پیاده‌سازی تعالی سازمانی گام بردارند.

***

ایشان در ادمه نیروهای بخش خصوصی و پیمانکاری شرکت را از نیروهای متخصص و متعهد برشمرد و با اشاره به لزوم تکریم کارکنان، اضافه کرد: رضایت کارکنان، دستیابی به سازمانی پیشرو، بهره‌ور، متعالی و جلب رضایت مشتری را در پی خواهد داشت.

***

***

سپس تعدادی از کارکنان مخابرات دامغان، مسائل و مشکلات کاری خود را مطرح کرده و مدیرعامل شرکت ضمن پاسخگویی به سؤالات، راهکارها و توصیه‌های خود را جهت بهبود وضعیت موجود ارائه داده و قول مساعد داد که مجموعه مخابرات در چارچوب ضوابط، حداکثر تلاش خود را در جهت حل مسائل عنوان شده به کار خواهد بست.

در پایان پرسنل حاضر در جلسه، ضمن ابراز رضایت و خشنودی از این دیدار، از زحمات و دلسوزی‌های مدیرعامل شرکت تقدیر و تشکر نموده و خواستار تداوم این دیدارها شدند.


١٥:٠٠ - شنبه ١١ مهر ١٣٩٤    /    شماره : ١٢٥٤    /    تعداد نمایش : ١٣٧٤Copyright © 2013    Telecommunication Company Of Semnan  - All rights reserved.