شرکت مخابرات استان سمنان
دوشنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٧ -
صفحه اصلی


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه ویژه تعالی سازمانی در خصوص اجرای پروژه برنامه‌ریزی استراتژیک

جلسه ویژه تعالی سازمانی به منظور ابلاغ تکالیف مربوط به گروه‌های پنج‌گانه شناخت و تحلیل محیط بیرونی شرکت مخابرات استان سمنان با حضور مدیرعامل، اعضای هیئت‌مدیره و جمع کثیری از مدیران، رؤسا و کارکنان شرکت و بصورت ویدئو کنفرانس با شهرستان‌های شاهرود، دامغان و گرمسار در سالن ویدئو کنفرانس این شرکت برگزار گردید.

جلسه با قرائت آیاتی از کلام‌ا... مجید آغاز و با ارائه توضیحات خانم معصومی، رئیس اداره برنامه‌ و بودجه در خصوص تهیه متن چشم‌انداز، مأموریت و ارزش‌های بنیادی شرکت مخابرات (فاز اول پروژه برنامه‌ریزی استراتژیک) که به منظور تأیید نهایی هیئت‌مدیره ارائه شده بود؛ ادامه یافت و سپس مهندس عرب‌هاشمی رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل شرکت در اظهاراتی به باور مدیران ارشد سازمان بویژه خود ایشان درخصوص پروژه تعالی و همچنین برنامه‌ریزی استراتژیک اشاره نموده و لزوم مشارکت همه کارکنان را در این زمینه یادآور شد.

ایشان همچنین با تأکید بر اینکه ICT زیربنای توسعه در جهان بوده و در استان نیز ظرفیت‌های بالقوه بسیاری در این زمینه وجود دارد، اظهار داشت: استفاده از این ظرفیت‌ها و فرصت‌ها ضمن اینکه زمینه خدمت‌رسانی به همه را فراهم کرده و موجب ارتقاء شاخص‌های توسعه یافتگی می‌شود؛ زمینه کسب درآمد برای سازمان و بقای آن را فراهم آورده و موجب بهره‌مندی بیشتر کارکنان از مزایای حاصله خواهد شد.

ایشان با بیان اینکه الگوی تعالی سازمانی در واقع مسیر بهبود مستمر را برای سازمان هموار کرده و به پویا و چابک شدن سازمان کمک خواهد کرد، به همه کارکنان تکلیف نمود با همت مضاعف و توجه ویژه به وظایف محول شده در این خصوص بپردازند.                            

در ادامه محسن دوست عضو هیئت‌مدیره شرکت نیز ضمن تأیید بر همدل بودن هیئت‌مدیره در این راستا و تأکید بر اظهارات مهندس عرب‌هاشمی؛ به پیگیری دقیق اجرای این پروژه و نظارت مستمر بر آن و ارائه گزارش به مدیرعامل اشاره کرد و حمایت‌های همه جانبه را نوید داد.

در ادامه نیز با توجه به اینکه گروه‌های پنج‌گانه شناخت و تحلیل محیط تشکیل و مسئولین هر کارگروه نیز تعیین گردیده‌اند؛ مقرر شد تیم‌ها نسبت به تشکیل جلسات و انجام وظایف در این خصوص اقدام نمایند. بدین منظور کتاب دستنامه برنامه‌ریزی استراتژیک در اختیار همه گروه‌ها قرار گرفت و مقرر شد رؤسای تیم‌ها نسبت به تکمیل اعضا به نحو جامع و مفید اقدام نمایند.


١٦:٥٣ - شنبه ٩ خرداد ١٣٩٤    /    شماره : ١٢٠٣    /    تعداد نمایش : ١٨٦٣Copyright © 2013    Telecommunication Company Of Semnan  - All rights reserved.