شرکت مخابرات استان سمنان
سه شنبه ٠٤ ارديبهشت ١٣٩٧ -
صفحه اصلی


  چاپ        ارسال به دوست

نشست صمیمانه مدیرعامل شرکت مخابرات استان با کارکنان شهرستان گرمسار

سیدغلامرضا عرب‌هاشمی، رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل شرکت مخابرات استان سمنان به همراه اعضای هیئت‌مدیره و جمعی از مدیران شرکت، با کارکنان مخابرات شهرستان گرمسار دیدار نمود.

در این دیدار که در نمازخانه اداره مخابرات شهرستان گرمسار برگزار شد، جمع کثیری از پرسنل رسمی، خصوصی و پیمانکاری این شهرستان حضور داشتند.

در ابتدای نشست و پس از تلاوت آیات روح‌بخش کلام‌الله مجید، مهندس عرب‌هاشمی ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع پرشور همکاران گرمسار، عنوان کرد: پیاده‌سازی تعالی سازمانی و حرکت به سوی آن، امری اجتناب‌ناپذیر بوده و شرط اولیه آن اعتقاد و باور تک تک کارکنان می‌باشد.

مدیرعامل شرکت، ترسیم افق و چشم‌انداز سازمان بصورت شفاف، اصلاح فرآیندها، مشخص شدن ارزش کارها، پویا و چابک شدن سازمان، نظم و انضباط کاری، تقسیم صحیح وظایف و بهینه‌سازی سیستم توزیع پاداش را گوشه‌ای از مزایای تعالی سازمانی عنوان کرد و افزود: دستیابی به این اهداف در گرو این است که کارکنان سازمان دست در دست هم داده و با اتحاد و همدلی در راستای پیاده‌سازی تعالی سازمانی گام بردارند.

مهندس عرب‌هاشمی در ادمه نیروهای بخش خصوصی و پیمانکاری شرکت را از نیروهای متخصص و متعهد برشمرد و با اشاره به لزوم تکریم کارکنان، اضافه کرد: رضایت کارکنان، دستیابی به سازمانی پیشرو، بهره‌ور، متعالی و جلب رضایت مشتری را در پی خواهد داشت.

ایشان در پایان، وحدت، همدلی و تطبیق با تغییرات و توجه به نظام پیشنهادها و ارائه پیشنهادهای سازنده و اثرگذار را از همکاران خواستار شد.

سپس تعدادی از کارکنان مخابرات گرمسار، مسائل و مشکلات کاری خود را مطرح کرده و مدیرعامل شرکت ضمن پاسخگویی به سؤالات، راهکارها و توصیه‌های خود را جهت بهبود وضعیت موجود ارائه داده و قول مساعد داد که مجموعه مخابرات در چارچوب ضوابط، حداکثر تلاش خود را در جهت حل مسائل عنوان شده به کار خواهد بست.

در پایان پرسنل حاضر در جلسه، ضمن ابراز رضایت و خشنودی از این دیدار، از زحمات و دلسوزی‌های مدیرعامل شرکت تقدیر و تشکر نموده و خواستار تداوم این دیدارها شدند.


١٣:٤٩ - يکشنبه ٥ مهر ١٣٩٤    /    شماره : ١٢٥١    /    تعداد نمایش : ١٤٥٥Copyright © 2013    Telecommunication Company Of Semnan  - All rights reserved.