شرکت مخابرات استان سمنان
يکشنبه ٠٢ ارديبهشت ١٣٩٧ -
صفحه اصلی


  چاپ        ارسال به دوست

کسب رتبه برتر شرکت مخابرات استان سمنان در دايري پورت‌هاي دسترسي سال 91

شرکت مخابرات استان سمنان با 24500 پورت منصوبه و 21006 پورت مشغول به کار دیتا، موفق شد رتبه برتر در "ارزيابي عملکرد ديتاي شرکت مخابرات استان‌ها در سال 91 در بخش بيشترين عملکرد دايري پورت‌هاي دسترسي" را کسب نماید.
مهندس پوررنجبر، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، با ارسال تقدیرنامه‌ای به مهندس عرب‌هاشمی، رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل شرکت مخابرات استان سمنان، کسب این رتبه را به ایشان تبریک گفت، در این تقدیرنامه آمده است:
"با توجه به اینکه در ارزيابي عملکرد ديتاي شرکت مخابرات استان‌ها در سال 91 ، جزء استان‌های برتر در بخش بيشترين عملکرد دايري پورت‌هاي دسترسي گردیده‌اید، لذا بدینوسیله از زحمات جنابعالی و کلیه دست‌اندرکاران آن استان تشکر و قدردانی می‌گردد. امید است با توکل به خداوند منان در کلیه امور موفق و پیروز باشید."
شایان ذکر است کلیه عملیات نصب، نگهداری، بازاریابی، دایری، پاسخگویی 24 ساعته و ... دیتای شرکت مخابرات استان توسط کارشناسان مجرب این شرکت انجام می‌گیرد.


١٤:٢٥ - دوشنبه ١٣ خرداد ١٣٩٢    /    شماره : ١٦    /    تعداد نمایش : ١٣٨٨Copyright © 2013    Telecommunication Company Of Semnan  - All rights reserved.